Je čas jít dále a dívat se kupředu

Dnešním dnem jsem na této mé doméně (kalianko.eu) zrušil kompletně celý obsah, který zde doposud byl. Měl jsem to v plánu už dlouho, ale nemělo to takovou prioritu, aby to nemohlo počkat. možná až škoda…

Co se tedy změnilo

Dnešním dnem jsem tedy zrušil původní blog a nahradil ho jednoduchým webem, který je mojí osobní vizitkou. Není ničím extra zajímavá. Má pouze informační charakter.

K vizitce přidávám tento blog, který bude obsahově poněkud jiný, než ten původní. Budu zde psát i nadále osobní zkušenosti, ale v jiném formátu a tónu.

Proč jsem zrušil původní blog

Budu upřímný – původní blog mi už značně vadil. Začal jsem ho kdysi článkem o tom, jak jsem dělal obchoďáka v Zapakatel.cz – druhý největší slevový portál v té době. Byl o šikaně, pozadí slevových portálů a dalších negativech. Tehdy můj první článek přečetlo za první týden před 40 000 čtenářů a asi jsem získal pocit, že to je správný směr.

Opak byl ale pravdou. Příhody podobně negativní jsem měl v životě i dále. Psal jsem zde o nich, ale negativizmus a rejpání mě už opravdu přestalo bavit. Asi jsem vyrostl z mladistvé nerozvážnosti (ano, trochu pozdě) a došlo mi, že o tomhle psát prostě nechci.

Je pravda, že mnohdy mé negativní články pomohli pohnout se situací a našlo se řešení, ale mnohdy mi také přitížili. Dnes již ale budou dohledatelné již jen v archivech internetu.

Kam chci jít dál

Chci se distancovat od negativismu,který mě dříve doprovázel. Už na tom několik měsíců intenzivně pracuji, což si i někteří všimli. Nechci být nově „přehnaně sluníčkový“, to opravdu ne, ale přestanu se vyjadřovat ke všemu, jen abych byl vidět. Naopak se vyjadřuji už nějaký čas méně, než bych musel. A je to tak lepší…

Svoji energii investuji nyní a budu i do budoucna do svých projektů a budu pracovat na tom, aby byly vždy dotažené na maximum. Již na přelomu července a srpna nás čeká E-shop víkend – letní pohodové víkendové setkání typu BarCamp na jihu Čech se zaměřením na e-shopy. Pak si dám pauzu, ale jen na oko. Už od ledna 2015 pracuji s teamem na novém projektu – OnCon 2016. Bude se jednat o největší českou marketingovou konferenci v Praze a proběhne v dubnu 2016. Makám na tom prakticky každý den, včetně víkendů a věřím, že vložená práce se zúročí. Brzy bude zveřejněno více informací.

Závěrem

To je směr, kterým chci jít. Omezuji díky OnCon 2016 konzultace pro e-shopy – nezbývá na ně dostatek času. Na přednášení na konferencích, BarCampech či vysokých školách si ale čas vždy rád najdu – je to něco, co mě prostě baví a naplňuje.

Na tomto blogu budu psát pozitivnější info a články a věřím, že si své čtenáře najde, zejména pak ty pozitivněji smýšlející.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *